Рада ЄС. Архівне фото
Новости Евросоюза

Рада Євросоюзу 2 березня дала згоду на скасування візового режиму для громадян України, повідомляє прес-служба Ради ЄС.

"Посли при ЄС 2 березня 2017 року від імені Ради підтвердили неформальну угоду про лібералізацію візового режиму для українців, яку мальтійське головування і ЄП досягли 28 лютого", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: В ЄС можуть відмінити безвізовий режим для громадян США

Угода передбачає безвізовий режим для громадян України при поїздках до ЄС на термін перебування 90 днів протягом 180-денного періоду.

"Ми продемонстрували нашу тверду прихильність безвізового режиму для українських громадян, оскільки на сьогодні Україна виконала необхідні умови для безвізового режиму. Реформа механізму припинення, прийнята 27 лютого, дозволила нам завершити цю угоду", - йдеться в повідомленні Ради ЄС.


Зазначимо, що 28 лютого Європарламент і Рада ЄС погодили безвізовий режим для українців. Тепер домовленість повинен підтвердити профільний комітет Європарламенту 9 березня, слідом за ним – ЄП на пленарній сесії, яка відбудеться орієнтовно 3-4 квітня. Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС у закордонних справах 11 травня.