Путін передав Трампу записку з низкою пропозицій щодо ядерного роззброєння

За словами Путіна, зустріч з Трампом була "успішною і корисною"

Голос Америки

Президент Росії Володимир Путін назвав успішними переговори з американським колегою Дональдом Трампом. Про це він заявив під час спільного брифінгу після зустрічі в Гельсінкі, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Переговори з президентом США паном Дональдом Трампом пройшли у відвертій і діловій атмосфері. Вважаю їх дуже успішними і корисними. Ми розглянули поточний стан і перспективи російсько-американських відносин, ключові питання міжнародного порядку денного", – сказав він.

Путін підкреслив, що переговори відобразили спільне бажання країн виправити негативну ситуацію у двосторонніх відносинах, "намітити перші кроки щодо їх оздоровлення, відновлення прийнятного рівня довіри та повернення до співпраці колишнього рівня з усіх питань, що становлять взаємний інтерес".

"Як найбільші ядерні держави ми несемо особливу відповідальність за міжнародну безпеку. Вважаю важливим, і ми говорили про це, налагодити діалог щодо проблематики стратегічної стабільності і нерозповсюдження зброї масового знищення. Ми передали американським колегам записку з низкою конкретних пропозицій на цю тему. Ми вважаємо необхідною подальшу спільну роботу з опрацювання всього комплексу військово-політичного та досьє щодо роззброєння", – повідомив він.

Нагадаємо, лідери двох країн зустрілися в президентському палаці. Перед зустріччю Путін заявив, що за останні місяці він декілька разів говорив телефоном із американським колегою і тепер настав час обговорити двосторонні відносини країн та "больові точки" у світі.  

При цьому Трамп повідомляв, що вони планують обговорити питання торгівлі, комерції, військові питання та питання, пов'язані з ядерним потенціалом. "У наших країн є можливість значно покращити наші відносини", - заявляв він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів