Причиною отруєння дітей у спорттаборі під Києвом став зіпсований йогурт, - Держпродспоживслужба

Одна дитина з попереднім діагнозом "Енцефаліт" перебуває у важкому стані, ще 11 – у задовільному

архівне фото 24tv.ua

Зіпсований йогурт став причиною отруєння дітей в ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич" у с. Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Групове захворювання на харчову токсикоінфекцію зареєстровано серед 12 вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Дерюгіних.

Після проведення санітарно-епідеміологічного розслідування встановлено, що станом на 2 липня в дитячому оздоровчому закладі "Славутич" перебувало 226 дітей. Серед них у супроводі трьох тренерів було 26 дітей з м. Києва та Київської області, які відвідують ДЮСШ.

Було з’ясовано, що 30 червня 226 дітям закладу на підвечірок видали йогурти з наповнювачем "Злаки" та з лактулозою місцевого виробника, термін споживання яких спливав 1 липня.

Новини за темою: Отруєння в спорттаборі під Києвом: Медики оглянули дітей, які контактували із хворими

Але 30 червня тренери вилучили у вихованців 26 йогуртів, які було видано на підвечірок, та зберігали їх без дотримання відповідного температурного режиму у власних кімнатах і повернули дітям для споживання через добу.

Слід зазначити, що 12 дітей, які захворіли, є членами однієї групи.

Станом на 3 липня погіршення стану здоров’я дітей з інших груп не зареєстровано. При цьому слід зазначити, що вони всі харчувалися в одній їдальні.

Наразі одна дитина з попереднім діагнозом "Енцефаліт" перебуває у важкому стані в Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ", стан ще 11 є задовільним.

Із них 10 дітей батьки забрали додому, а одна дитина залишається в ізоляторі табору.

Нагадаємо, 2 липня у приватному таборі "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі сталося масове отруєння дітей, які приїхали на підготовку до спортивних змагань. Загалом постраждало 12 дітей.  Прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Представники табору "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі заперечують, що діти отруїлися в їхній їдальні

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів