Пожежа в Чорнобильській зоні: У ДержНС знову запевнили, що рівень радіації в нормі

Наголошується, що загрози розповсюдження пожежі немає

Пожежа в Чорнобильській зоні ДСНС України

Після спалаху лісу в Чорнобильській зоні радіаційний фон у Києві, а також у Чорнобильській зоні та за її межами знаходиться в нормі. Про це під час брифінгу заявив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін.

"Перевищення гранично допустимої концентрації радіації в Чорнобильській зоні і за її межами не зафіксовано. Станом на 21:00 радіаційний фон у Києві становить 11-12 мкР/год при допустимому безпечному рівні до 50 мкР/год", – зазначив Чечоткін.

Він додав, що в цілому ситуація на місці загоряння контрольована. Відзначається, що авіація ДержНС завершила роботу на місці загоряння і зараз там працюють тільки наземні підрозділи.

"На даний момент швидкість вітру становить 3 м/с, тому загрози поширення пожежі за межі зони відчуження немає", – додав глава ДержНС.

Нагадаємо, 5 червня о 10:10 у Київській області, в зоні відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення, сталося загоряння сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі в лісовий масив на площі близько 10 га. До гасіння пожежі залучили 29 одиниці техніки та 126 осіб. Зазначалося, що станом на 20:00 авіація ДержНС здійснила 19 скидів води (86 тонн).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів