Постпред США при НАТО заявила, що альянс зацікавлений у членстві України

При цьому вона зазначила, що посилення співпраці України з НАТО може спричинити появу негативної реакції Росії

Кей Бейлі Хатчисон Фото з відкритих джерел

Постійний представник США при Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Кей Бейлі Гатчісон заявляє, що НАТО зацікавлене в членстві України в альянсі. Про це вона сказала в ході Київського безпекового форуму, повідомляють "Українські Новини".

Новини за темою: Заступник генсека НАТО: статус країни-аспіранта — це позначка на сайті, а не крок на шляху до повної інтеграції

"Ми хочемо, щоб Україна стала членом альянсу, можу вас запевнити", - сказала Гатчісон.

На думку посла, те, що Україна вже сьогодні виконує річні національні плани, — це хороший шлях до членства. При цьому вона зазначила, що посилення співпраці України з НАТО може спричинити появу негативної реакції Росії.

"У випадку з Чорногорією ми побачили, що Росія стає доволі агресивною, коли країни починають приєднуватися до НАТО", - заявила вона.

Новини за темою: Що таке країна-аспірант НАТО?

Гатчісон додала, що Росія зазвичай вдається до методів гібридної та кібервійни, а також дестабілізації інших держав, намагаючись змінити їхню позицію щодо вступу до альянсу.

Нагадаємо, 10 березня НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Таким чином альянс офіційно визнав прагнення України до членства в ньому. При цьому президент Петро Порошенко неодноразово заявляв про намір закріпити в Конституції країни прагнення до ЄС та НАТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів