Фото з відкритих джерел
Посол України в Італії Євген Перелигін спростовує інформацію про відкриття в італійському місті Турин диппредставництва так званої "ДНР". Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Такого я не можу підтвердити, але можу спростувати. Ніякого представництва "ДНР" або іншої фейкової республіки на території Італії станом на сьогодні не зареєстровано. Я маю цю інформацію як від центральних, так і місцевих органів влади", - сказав він.

За його словами, те, що відбулося в Турині - провокація, яку здійснили кілька громадян Італії, які самі себе призначили представниками так званої "ДНР".

Посол додав, що імена двох італійців, які стали "представниками ДНР", вже були відомі раніше і їм заборонено в'їзд в Україну.

"Офіційно зареєстрована назва місцевої неурядової структури в Турині - фонд "Магеллан", який серед своїх членів має кількох представників, які вчора оголосили себе представниками "ДНР". Прізвища двох з них нам відомі. Вони протягом 2015-2016 років здійснювали приватні поїздки на окуповану територію "ДНР". Україна проти них ввела певні санкції. Їм заборонено в'їзд в Україну", - додав він.

Перелигін сказав, що йому невідомо про присутність на відкритті "представництва "ДНР" членів парламенту Італії. Він сказав, що там були представники обласної ради П'ємонта.

Новини за темою: Російські ЗМІ проігнорували інформацію щодо зустрічі Савченко з так званими лідерами "ДНР" і "ЛНР", - журналіст

Раніше інформресурси бойовиків повідомили, що в місті Турин нібито відкрили "представницький центр ДНР". Його очолили два громадянина Італії: Мауриціо Марроне і Елізео Бертолазі.