Порошенко звільнив від податків організаторів Ліги чемпіонів УЄФА в Києві

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування

Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 2373-VІІІ, яким звільнив від податків організаторів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року у Києві. Про це повідомляється на сайті Адміністрації президента.

Законом передбачається тимчасово, до 1 червня 2018 року, звільнення від нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування представників або посадових осіб асоціацій - членів УЄФА, членів делегацій, які беруть участь у фінальних матчах, у тому числі членів команд, які здобули право на участь у фінальних матчах; фізичних осіб, акредитованих УЄФА, зокрема співробітників та тимчасових працівників, представників засобів масової інформації, партнерів УЄФА, представників спонсорів.

Новини за темою: На Хрещатику на час фіналу Ліги чемпіонів відкриють фан-зону

Згідно з діючим законодавством України, нарахування здійснюються за виконання робіт  на території України або за її межами на період підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, зокрема, але не виключно, у вигляді заробітної плати, відшкодування видатків та добових, оплати проживання, забезпечення медичного страхування та/або страхування життя таким особам або третім особам на користь таких осіб, незалежно від їх участі у проведенні зазначених фінальних матчів.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Новини за темою: У Києві правоохоронці підвищать рівень антитерористичних заходів під час фіналу Ліги чемпіонів

Раніше також повідомлялося, що Кабмін доручив правоохоронцям у період з 18 по 28 травня підвищити рівень заходів щодо визначення потенційної загрози терористичних актів у Києві та Київській області.

Відзначимо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Києві 26 травня.

Новини за темою: НСК "Олімпійський" закрився на два місяці через підготовку та проведення фіналу Ліги чемпіонів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів