Президент України Петро Порошенко
пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко заявив, що не кине жителів Львова сам на сам з проблемою вивозу ТПВ. Про це глава держави сказав у ході засідання Ради регіонального розвитку, яке транслював телеканал "112 Україна".

Для вирішення проблеми, за словами президента, залучили міжнародні фінансові організації.

"Ми на кожній нашій зустрічі з Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, маючи їхню унікальну експертизу, на зустрічі з міжнародними представниками, в тому числі щодо цього звалища, (проводимо, - ред.) конкретні переговори, я впевнений у тому, що наразі вже долучили і Європейський інвестиційний банк, ї їхню експертизу, і наших французьких партнерів, про яких я говорив з французькою владою. Не можемо самі  - будемо запрошувати на допомогу, але львів'ян сам на сам з цією проблемою не залишимо", - запевнив президент.

Новини за темою: Садовому час вирішувати проблему сміття, - Гройсман

Нагадаємо, що у Львові склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Мер міста Андрій Садовий заявив, що останній полігон, з яким укладено договір про утилізацію, відмовився приймати відходи.

Раніше президент Петро Порошенко розкритикував мера Львова через ситуацію зі сміттям. Він сказав, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".