Президент України Петро Порошенко закликав Євросоюз відправити на Донбас другу місію послів політико-безпекового комітету ЄС. Про це Порошенко заявив на спільному брифінгу з віце-президентом Єврокомісії Федерікою Могеріні, який транслював телеканал "112 Україна".

"Для ознайомлення із справжньою ситуацією на Донбасі, а також, щоб побачити на власні очі, як Росія виконує свою частину зобов'язань по мінських домовленостях, я звернувся до пані високого представника із пропозицією відрядити найближчим часом на Донбас другу місію послів політико-безпекового комітету ЄС. Перша була в нас у вересні 2015-го року. Зараз, щоб подивилась, яким чином змінилась ситуація, думаю, це буде дуже слушно", - заявив Порошенко.

За його словами, після цього у ЄС не виникне сумнівів щодо продовження секторальних санкцій проти Росії.

"Тоді, переконаний, що в червні у жодної із європейських столиць не буде думки навіть про те, щоб послабити секторальні санкції проти РФ у випадку неімплементації мінських домовленостей", заявив Порошенко.

Відзначимо, що сьогодні Могеріні перебуває із візитом в Україні. Сьогодні вона також провела зустріч із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

заложники