Порошенко закликав Кабмін вжити вичерпних заходів для запобігання рейдерства

Також він закликав прискорити розгляд у другому читанні закону про бізнес-омбудсмена

Відкриті джерела

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками українського бізнесу, трансляцію якої вів телеканал "112 Україна", закликав міністрів Кабінету міністрів вжити вичерпних заходів для запобігання рейдерства.

"Також нас з вами дуже хвилюють випадки рейдерства, які, на жаль, все ще відбуваються. Тому я закликаю уряд, Павла (Петренка, - ред.), Міністерство юстиції вжити вичерпних заходів для запобігання таких випадків", - наголосив президент.

Також Порошенко попросив прискорити розгляд законопроекту про бізнес-омбудсмена.

"Наголошую, що для належного захисту прав чесного бізнесу парламент має прискорити розгляд у другому читанні закону про бізнес-омбудсмена. Це додасть прозорості і ефективності захисту прав власності в Україні", - сказав президент.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала за основу законопроект № 8121, який передбачає зміни до Земельного кодексу та інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству. За проголосували 232 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, закон спрямовано на забезпечення захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, а також на запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств.

Законопроект визначає, що власник нерухомості може встановити вимогу щодо нотаріального посвідчення договору про таку власність чи її частину. Таку вимогу треба зареєструвати як обтяження у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Власник може скасувати її, подавши заяву.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів