Порошенко закликає лідерів НАТО надати міжнародних експертів для створення Антикорсуду

Президент переговорив з лідерами країн-членів НАТО вчора, 12 липня

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко закликає лідерів країн Організації північноатлантичного договору (НАТО) надати Україні міжнародних експертів для допомоги в створенні Антикорупційного суду. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалам, яке транслював "112 Україна".

"Вчора я переговорив з лідерами країн-членів НАТО, щоб якнайшвидше нам надали міжнародних експертів, які б допомогли нам сформулювати незалежний антикорупційний суд. Я звертаюсь до тих можливих кандидатів, які планують взяти участь у конкурсі, - готуйтесь і не бійтесь, вас чекає Україна і Вищий антикорупційний суд", - сказав він.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував парламенту ухвалити в цілому законопроект № 7441 про зміну закону про судоустрій і статус суддів, однак не визначився, як сформулювати скандальну норму у законі про Антикорупційний суд. 

Новини за темою: Рада визначила, що всі підслідні НАБУ справи розглядатиме Антикорупційний суд

Законопроект № 7441 передбачає зміни до закону "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з утворенням Антикорупційного суду. Крім того, Парубій раніше допускав, що під час доопрацювання документа до другого читання до нього можна включити поправку щодо скасування скандальної норми закону про Антикорсуд стосовно апеляцій.

Як повідомлялося раніше, поправка до закону про Антикорупційний суд передбачає, що суди загальної юрисдикції можуть розглядати апеляції у справах НАБУ, які наразі вже у судах (пропонується визначити, що такі апеляції може розглядати відповідна палата Антикорсуду).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів