Порошенко заявив про готовність дискутувати про федералізацію України з винесенням питання на референдум

"Для тих, хто дуже хоче провести тези федералізації, вкинути це як дискусію, у нас є кінцевий інструмент - референдум. І я готовий до того, щоб ми запустили референдум з питання державного устрою України, якщо ви будете бачити в цьому необхідність", - заявив Порошенко

112.ua
Президент України Петро Порошенко заявив про готовність дискутувати про федералізацію України з винесенням питання на референдум. Про це він заявив в ході засідання Конституційної комісії, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Для тих, хто дуже хоче провести тези федералізації, вкинути це як дискусію, у нас є кінцевий інструмент - референдум. І я готовий до того, щоб ми запустили референдум з питання державного устрою України, якщо ви будете бачити в цьому необхідність", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, 31 березня Порошенко підписав указ про персональний склад Конституційної комісії. Вона складається з 72 осіб, у тому числі 13 експертів міжнародних організацій. Комісію очолив голова Верховної Ради Гройсман. До складу комісії входять зокрема три президента України – Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко (за згодою).

Додамо, основними завданнями Конституційної комісії є: узагальнення практики виконання норм Конституції України, пропозиції щодо її вдосконалення з урахуванням сучасних викликів і потреб суспільства; напрацювання узгоджених пропозицій щодо проведення конституційної реформи в Україні та інше.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів