Президент України Петро Порошенко
Адміністрація Президента України

Всі кошти, які надійшли в Україну в марках співпраці з МВФ, зберігаються в золотовалютних резервах України. Про це під час засідання Ради регіонрозвитку в Києві, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив президент Петро Порошенко.

"Золотовалютні резерви танули, наче сніг навесні, і на лютий 2015 року всохли майже до 5 млрд доларів. Сьогодні вони становлять 15,5 млрд. Саме туди в першу чергу пішли кошти, отримані від міжнародних фінансових організацій, і 100% коштів МВФ. Всі чули, як безвідповідальні політикани стверджують про те, що гроші МВФ проїдено, вкрадено або використано не за призначенням. Це суцільна тотальна і безвідповідальна брехня. Кожна копійка, яку отримала Україна від МВФ, турботливо зберігається в золотовалютних резервах держави і працює на стабільність національної грошової одиниці", - заявив президент.

Новини за темою: Порошенко заявив, що в 2014 р. міжнародні фінансові організації підтримали його команду та Україну

Як повідомлялося, питання виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд дол. зникло з порядку денного ради директорів МВФ 20 березня. У Мінфіні повідомили, що це пов'язано з торговою блокадою Донбасу.