Порошенко: Я замовив розмову з Путіним – ми не отримали відповіді

Президент звернувся до Ангели Меркель, щоб вона поговорила з Путіним про негайне звільнення полонених моряків

Twitter Петра Порошенка

Президент України Петро Порошенко заявив, що після захоплення українських суден в Азовському морі намагався провести телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, однак Київ не отримав від Москви відповіді. Про це Порошенко сказав в інтерв'ю українським телеканалам.

"Я вночі замовив розмову з президентом Росії Путіним – ми не отримали відповіді", - розповів Порошенко.

Новини за темою: Сімферопольський "суд" почав арештовувати українських моряків, затриманих у Керченській протоці

Він також повідомив, що був змушений звернутися до канцлера Німеччини Ангели Меркель з тим, щоб вона поговорила з Путіним про негайне звільнення полонених росіянами українських військовослужбовців.

Новини за темою: Били, але не сильно: Український військовий моряк розповів адвокату, як його затримали в Керченській протоці

Нагадаємо, у зв'язку з Азовською кризою Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу запровадити воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. Президент підкреслив, що не вдаватиметься до обмеження свобод громадян, доки в цьому не буде необхідності.

Новини за темою: Прокуратура АР Криму визнала захоплених ФСБ моряків військовополоненими

Зауважимо, РНБО роз'яснює, що режим воєнного стану почав діяти з 14:00 26 листопада в десяти регіонах України - Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів