Порошенко ввів у дію рішення РНБО про заборону "Яндекса", "ВКонтакті" і "Однокласників"

Мова йде про блокування доступу до "Яндексу", "ВКонтакте" і "Однокласниках"

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено заборону "Яндекса", "ВКонтакте" і "Одноклассники". Про це сказано в Указі президента №133/2017

Так, щодо "Яндекса" на три роки введені наступні санкції: блокування активів, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинка виконання економічних і фінансових зобов'язань, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування. Мова йде як про російський "Яндекс", так і "Яндекс.Україна".

Подібні санкції терміном на три роки введені відносно "ВКонтакте" і "Одноклассники".

"Вид обмежувальної заходи: заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" (www.vk.com) і "Однокласники" (www.ok.ru)", - йдеться в повідомленні.

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко сказав 112.ua, що відповідальні служби, як то кіберполіція, СБУ, Держспецзв'язку, будуть координувати свої дії з контролю за виконанням рішення РНБО.

Новини за темою: Порошенко буде просити ЄС продовжити санкції проти РФ на рік, а не на 6 місяців

Нагадаємо, що в списку санкцій України 1228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Новини за темою: До санкцій ЄС, введених через загрози суверенітету України, приєдналися чотири країни

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...