Порошенко: Влада рішуче реагуватиме на будь-які прояви антисемітизму

Президент засудив будь-які прояви нетерпимості

Петро Порошенко Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко засудив будь-які прояви нетерпимості та антисемітизму в Україні та заявив, що українська влада рішуче реагуватиме на будь-які спроби посіяти ворожнечу в українському суспільстві. Звернення президента з його цитатою (повідомлення підписане ПП) оприлюднила прес-служба у Facebook, повідомлення продубльоване англійською мовою.

"Я рішуче засуджую будь-які прояви нетерпимості та антисемітизму. Вважаю неприпустимими спроби протягнути ці ганебні явища в Україні, як це нещодавно мало місце під час акцій у Львові та Одесі", -  заявив Порошенко.

Глава держави підкреслив, що влада буде рішуче реагувати на будь-які спроби посіяти ворожнечу в нашому суспільстві, і реакція українських правоохоронних органів на такі протиправні дії буде миттєвою.

"Україна – не місце для дискримінації і нетерпимості за ознаками, адже повага до життя і гідності кожної людини є вищою цінністю для Української держави", - написав Порошенко.

Нагадаємо, 2 травня в Одесі відбулися пам'ятні заходи, приурочені 4 річниці трагедії на Куликовому полі та в Будинку профспілок, а націоналісти влаштували марш "Українського порядку".

Лідер одеської організації "Правого сектору" Тетяна Сойкіна під час мітингу заявила: "На майбутнє ми віримо, ми впевнені в тому, що наведемо в Одесі та в Україні справжній український порядок. Україна буде належати українцям, а не ж...дам, не олігархії".

Поліція відкрила провадження за ч. 1 ст. 161 "Порушення расової, національної рівноправності громадян".

Як повідомлялося, понад 50 американських конгресменів звернулися до Держдепу США з листом, в якому висловлюють занепокоєння у зв'язку зі зростанням антисемітизму - спотворення Голокосту в Європі, особливо в Польщі та Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів