Порошенко ветував закон про дипслужбу

Пропозицій президента до проекту закону на сайті Ради наразі поки нема

Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко наклав вето на ухвалений Верховною Радою закон "Про дипломатичну службу". Сьогодні законопроект (№7322) повернули.

Пропозицій президента до проекту закону на сайті Ради наразі поки нема.

Як повідомлялося, 5 квітня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект "Про дипломатичну службу". 

Законопроект запроваджує категорії дипломатичних посад. Категорія "А" - це держсекретар МЗС, надзвичайний і повноважний посол України, надзвичайний і повноважний посол України з резиденцією у Києві; постпред України при міжнародній організації, представник України при міжнародній організації, голова місії України при міжнародній організації.

Категорія "Б" є ширшою - це генконсул, заступник постпреда, заступник представника при міжнародній організації, заступник голови місії України при міжнародній організації, радник-посланник, посол з особливих доручень, дипломатичний радник, консул України, представник МЗС на території України, керівники структурних підрозділів апарату МЗС та їхні заступники.

До категорії "В" належать усі інші дипломатичні посади.

Одна з причин дострокового відкликання працівників дипломатичної служби - дії особи або її родини, що можуть призвести до негативних наслідків, у тому числі для іміджу України за кордоном.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів