Президент України Петро Порошенко
Адміністрація Президента України

Російський президент Володимир Путін глибоко і щиро ненавидить Україну. Про це в ході дискусії на Мюнхенській конференції з безпеки, яку транслював телеканал "112 Україна", заявив президент Петро Порошенко.

Новини за темою: Порошенко: Відмова від санкцій Заходу тільки збільшить апетити Росії

"Путін ненавидить Україну глибоко і щиро. Він заперечує унікальність української держави і народу. Він публічно проголошує, що Україна – частина Росії. Він не бачить місце України на політичній карті Європи і хоче прикрасити Україну в російські кольори. Але це було б помилкою думати, що апетити Росії обмежені тільки Україною", - заявив президент України.

Новини за темою: Порошенко з Дудою та Маккейном сьогодні в Мюнхені будуть обговорювати ситуацію в Україні

Нагадаємо, Мюнхенська конференція з безпеки пройде 17-19 лютого в Німеччині. Її учасники обговорять низку ключових викликів у сфері безпеки, у тому числі ситуацію в Україні. На цьому заході в 2016 році також відбулися переговори глав МЗС "нормандської четвірки".

Раніше видання "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела в МЗС України заявило, що в Мюнхені може відбутися зустріч міністрів закордонних справ країн-учасниць "нормандського формату".