Порошенко скоротив штат працівників Національної комісії зв'язку до 300 осіб

Про це йдеться в указі № 862/2014 "Про скорочення граничної чисельності працівників Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації"

З відкритих джерел
Порошенко скоротив штат працівників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації до 300 осіб. Про це йдеться в указі № 862/2014 "Про скорочення граничної чисельності працівників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації", оприлюдненому на сайті президента.

"На зміну статті 3 указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1067 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" затвердити граничну чисельність працівників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, у кількості 300 штатних одиниць", - йдеться в документі.

Новини за темою: Порошенко підтвердив звільнення з полону 7 військових і 2 волонтерів

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко скоротив штат Адміністрації президента майже на 100 осіб, підписавши указ № № 592/2014 "Про питання Адміністрації президента України".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів