Порошенко розпорядився провести військовий парад на Хрещатику на День незалежності

Також в указі президента йдеться про святкування Дня прапора України

president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про відзначення 27-ї річниці незалежності України", що передбачає проведення військового параду в Києві на Хрещатику 24 серпня.

Про це повідомляється на сайт Адміністрації президента.

24 серпня, в День незалежності України, повинен бути проведений парад військ на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності в Києві. Указом також визначено проведення тематичних урочистих, наукових, інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів в Україні та за її межами, молебнів за Україну.

Новини за темою: Без танків, але з бойовою авіацією: Як буде виглядати в США перший за 27 років військовий парад

23 серпня, у День Державного прапора України у Києві, інших населених пунктах і закордонних дипломатичних установах України повинна бути проведена офіційна церемонія урочистого підняття Державного прапора України, інших заходів, спрямованих на виховання поваги до державних символів України.

Новини за темою: Парад нацгвардійців з радянською символікою у Кривому Розі: Командира частини відсторонили від виконання обов'язків

Уряду доручено утворити Оргкомітет з підготовки та відзначення річниці незалежності, а також розробити та забезпечити виконання плану заходів з підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Новини за темою: Естонія відзначила 100-річчя незалежності військовим парадом

Указ також визначає, що центральні та місцеві органи влади повинні розробити і реалізувати регіональні плани підготовки та відзначення Дня Державного прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів