Засідання Ради регіонального розвитку. 20.03.2017
Facebook Святослав Цеголко

Рішення місцевих рад з підтримки блокади ОРДЛО сприяють розхитуванню ситуації всередині країни. Про це в ході засідання Ради регіонрозвитку, яке транслював телеканал "112 Украина", заявив президент Петро Порошенко.

"У контексті блокади маю серйозні претензії до голів обласних державних адміністрацій тих областей, де місцеві ради перевищили свої повноваження і прийняли рішення, які виходять далеко за межі їхньої відповідальності і розхитують ситуацію. Вони сьогодні будуть наповнювати золотовалютні резерви, обласні ради? Вони будуть компенсувати втрати державного бюджету? Вони будуть компенсувати втрату робочих місць? Вони будуть відповідати за повернення всіх територій під українську юрисдикцію? Ні. Вони сховалися. Як і сховалися деякі з вас, замість того щоб займати атакуючу публічну позицію. Це означає, що ви або не виконували роз'яснювальну роботу та десь відсиділися в окопі чи за піччю, або пояснювали так, що вас ніхто не зрозумів. Чи вам не вистачає політичного авторитету в областях. Я сподіваюся, ця історія стане уроком для всіх. Влада повинна займати політично наступальну позицію", - заявив глава держави.

Новини за темою: Порошенко знову заявив про військову загрозу з боку РФ уздовж всєї лінії кордону

Нагадаємо, упродовж минулих тижнів низка обласних рад в Україні ухвалила рішення про підтримку так званої блокади Донбасу.