Порошенко призначив Марчука представником України в ТКГ

Марчук вже давно працює в ТКГ, представляючи Україну у підгрупі з питань безпеки

www.radiosvoboda.org

Президент Петро Порошенко призначив Євгена Марчука представником України в Тристоронній контактній групі. Про це повідомила в Facebook перший віце-спікер Ради та представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

До цього Марчук був представником України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої групи.

"Євген Кирилович всі ці важкі роки гідно представляв Україну в групі з безпеки. Він добре орієнтується в проблематиці мінських переговорів і буде жорстко відстоювати національні інтереси України", - написала Геращенко.

Новини за темою: Відмова України від Криму: Марчук розповів про неофіційні пропозиції щодо розв'язання конфлікту на Донбасі

Раніше представником України в ТКГ був Леонід Кучма. Тимчасово після нього Україну на переговорах представляв Руслан Демченко.

Пізніше прес-служба глави держави підтвердила інформацію Геращенко і повідомила про підписання президентом відповідного розпорядження. 

"Документом увільняється Леонід Кучма від виконання обов'язків представляти Україну у зазначеній Тристоронній контактній групі. Замість нього глава держави уповноважив Євгена Марчука представляти Україну в Тристоронньій контактній групі з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях. Євген Марчук здійснює діяльність на громадських засадах", - повідомила прес-служба.

Цим документом також визнається таким, що втратило чинність розпорядження щодо повноважень у ТКГ Леоніда Кучми.

Зазначимо, Євген Марчук є генералом армії, кандидатом юридичних наук і шостим прем'єр-міністром України (6 березня 1995 - 27 травня 1996 року).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів