Порошенко привітав рішення США про продовження санкцій для РФ

За словами президента, це чіткий сигнал, що дія обмежувальних заходів триватиме, допоки не будуть відновлені суверенітет і територіальна цілісність України

Петро Порошенко Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко привітав рішення президента США Дональда Трампа про продовження ще на рік санкцій щодо РФ через ситуацію в Україні. Про це Порошенко написав у Facebook

"Вітаю рішення президента Дональда Трампа продовжити дію американських санкцій проти Росії. Це чіткий сигнал агресору, що дія обмежувальних заходів триватиме, допоки не будуть відновлені суверенітет і територіальна цілісність України. Ні пропаганда, ні бряцання зброєю, ані енергетичний шантаж не зруйнують проукраїнську коаліцію", - заявив Порошенко.

Новини за темою: США оголосять про нові санкції для Росії упродовж 30 днів

Як повідомлялося, сьогодні президент США Дональд Трамп розпорядився продовжити ще на рік санкції щодо РФ через ситуацію в Україні. 

Нагадаємо, 26 січня Сполучені Штати Америки поширили санкції на 9 російських компаній, ще щодо 12 санкції уточнили. До санкційного списку внесли 21 ім'я, зокрема заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова. Під нові санкції потрапили росіяни і компанії, які брали участь у постачанні турбін Siemens до Криму.

Новини за темою: РНБО продовжила санкції проти банків з російським капіталом

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів