Порошенко пообіцяв у понеділок підписати закон про припинення дії великого договору з Росією

Народні депутати, враховуючи збройну агресію Російської Федерації проти України, постановили припинити з 1 квітня 2019 року дію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко заявив, що в понеділок, 10 грудня, підпише закон про припинення дії договору про дружбу з Росією. Про це він заявив під час промови з нагоди 150-річчя товариства "Просвіта". Виступ транслював телеканал "112 Україна".

Верховна Рада схвалила припинення великого договору про дружбу з РФ 6 грудня. Народні депутати, враховуючи збройну агресію Російської Федерації проти України, постановили припинити з 1 квітня 2019 року дію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.

Закон набуде чинності на наступний день після офіційної публікації.

На початку вересня 2018 року Рада національної безпеки і оборони підтримала пропозицію Порошенка про непродовження договору з РФ на наступні 10 років. 19 вересня указ про введення в дію рішення РНБО про припинення договору про дружбу між Україною і РФ набув чинності.

21 вересня Міністерство закордонних справ України направило Росії ноту про непродовження договору про дружбу, співпрацю і партнерство.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів