Порошенко підтвердив зустріч з Трампом на саміті НАТО в Брюсселі

Зокрема, президенти обговорили питання Північного потоку-2

Twitter Петра Порошенко

Президент України Петро Порошенко на брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", підтвердив інформацію ЗМІ про те, що у рамках робочого візиту до Брюсселя для участі у заходах Саміту НАТО він зустрічався з президентом США Дональдом Трампом.

"У нас відбулось більше 15 двосторонніх зустрічей, особливо, мені було цікаво, коли був витік інформації, що нібито скасували зустріч мою і президента США, - ми насправді дуже ретельно обговорили і наступну зустріч президента Трампа в Хельсінкі, у понеділок, 16-го липня", - сказав він.

За його словами, на зустрічі з Трампом були обговорені питання Північного потоку-2.

Окрім того, президенти обговорили нещодавно прийнятий закон про нацбезпеку.

"Було наголошено на досягненнях України в просуванні реформ. Я пообіцяв пану президенту, що я твердо розраховую, що парламент сьогодні прийме законопроект, який приймає поправку, повертає до першого читання, яке було запропоноване мною Верховній Раді, і потім була підтверджена і підтримана моя редакція нашими партнерами з МВФ в офіційному листі Лагард, - вона схвалювала процеси реформ. Ви бачили, як важливо було нашим партнерам прийняття закону про національну безпеку. Також було чітко наголошено на тому, що ми ефективно співпрацюємо і закон відкриває нові можливості щодо реформування сектору оборони і безпеки", - відзначив Порошенко.

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ, Порошенко у рамках робочого візиту до Брюсселя зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

Зазначимо, що раніше інші джерела інформували, що через термінову нараду, яку скликав Трамп з лідерами країн - членів НАТО, нібито було скасовано всі його двосторонні зустрічі, зокрема зустріч із Петром Порошенком. 

Проте джерела в АП повідомляють, що зустріч все-таки відбулася, втім, через зміни в графіку без преси. За даними джерел, Трамп і Порошенко впродовж близько 20 хвилин обговорили чимало питань. Серед іншого лідери двох країн говорили про подальшу співпрацю в оборонній сфері, а також про російський проект "Північний потік - 2".

Окрім того, Порошенко у рамках робочого візиту до Брюсселя для участі у заходах Саміту НАТО обговорив питання звільнення українських політв'язнів з президентом Франції Еммануелем Макроном та прем’єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів