Президент України Петро Порошенко
пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко заявив, що нардеп Володимир Парасюк повинен нести відповідальність за свою поведінку на блокпості в Донецькій області. Про це глава держави сказав у ході засідання Ради регіонального розвитку, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Добре розумію позицію керівника Національної поліції Князєва, який наполягає на тому, щоб притягнути до відповідальності народного депутата, який застосував насильство, погрози і хамство стосовно поліцейських. Поліція також потребує захисту, політичного захисту. Людина в погонах потребує захисту і нашої підтримки. І це завдання не тільки президента, уряду або міністра внутрішніх справ. Це завдання кожного з вас", - сказав він.

Нагадаємо, у Слов'янську на блокпості близько 19:00 14 березня стався конфлікт за участю нардепа Володимира Парасюка між правоохоронцями та прихильниками блокади. У результаті конфлікту 7 співробітників поліції опинилися в лікарні з травмами різного ступеня тяжкості.

За словами Голубана, "нардеп Парасюк з погрозами, лайкою почав ображати співробітників поліції і намагався своїми діями спровокувати бійку. Коли йому одному це не вдалося, він дав команду своїм людям, які прибули разом з ним у колоні. По суті, громадянин Парасюк очолив напад на співробітників поліції".

15 березня у Верховній Раді з'явилися поліцейські і зайняли трибуну, щоб розповісти про конфлікт нардепа Парасюка з правоохоронцями.

Увечері того ж дня в ефірі одного з українських телеканалів нардеп Ігор Луценко звинуватив Голубана у "вбивстві наших бійців під Карлівкою", назвавши поліцейського сепаратистом.

У четвер, 16 березня, ввечері у прес-службі МВС України повідомили, що Голубан подав позов до суду на І. Луценка щодо спростування недостовірної інформації, захист честі, гідності та ділової репутації.