Порошенко підписав закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату

Документ було прийнято 18 жовтня

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко 7 листопада підписав закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату. Відповідні дані містяться на сайт Верховної Ради.

Вранці 18 жовтня Верховна Рада ухвалила в цілому президентський законопроект № 9208, за допомогою якого схвалила передачу Андріївської церкви Вселенському Патріархату для проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій. Сама будова при цьому залишиться у державній власності. За з другого разу проголосували 237 народних депутатів (спочатку - 216 голосів). У той же день документ був підписаний спікером Андрієм Парубієм.

Новини за темою: З представниками Вселенського патріархату укладуть договір про користування Андріївською церквою, - заява заповідника

Андріївську церкву передадуть у безоплатне постійне користування Вселенському Патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій з умовою, що Вселенський Патріархат буде дотримуватися законодавства про охорону культурної спадщини. При цьому передача будівлі в користування не тягне за собою виключення її з переліку нерухомих об'єктів культурної спадщини заповідника "Софія Київська".

Новини за темою: Як парламентські фракції проголосували за передання Андріївської церкви в користування Вселенському Патріархатові

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів