Порошенко: Ми готові до постачання електроенергії підприємствам, "розташованих в АР Крим, Україна"

"У нас немає іншої альтернативи. Це було прямо і чітко зазначено", - заявив Порошенко

112.ua

Ми готові до постачання електроенергії підприємствам, "розташованих в АР Крим, Україна". Про це він заявив в ході прес-конференції, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Ми з цього приводу, постачання електроенергії на Крим обговорювали і в "нормандському форматі". Моя позиція є абсолютно чіткою і прозорою: в Криму живуть громадяни України, українці і ми все робимо для того, щоб жодним чином не ускладнювати їх життя. Але для укладення договору на постачання електроенергії за моїм директивам і позиція Міністерства і позиція уряду була абсолютно прозорою, ми негайно підпишемо договір на тих же умовах, забезпечимо відновлення енергопостачання. У договорі має міститися постачання електроенергії підприємству такому-то, яке розташоване в АР Крим - Україна. У нас немає іншої альтернативи. Це було прямо і чітко зазначено", - заявив Порошенко.

Онлайн-трансляцію прес-конференції веде 112.uaїї можна подивитися тут.

Зазначимо, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав підсумкову конференцію для преси, в кінці минулого року, так само як і голова парламенту Володимир Гройсман. Прес-служба глави держави повідомила, що Порошенко відповість на запитання ЗМІ на початку 2016.

Нагадаємо, остання прес-конференція Порошенка відбулася в червні й була дана з нагоди щорічного послання глави держави до парламенту. Значна частина обігу була присвячена ситуації на Донбасі. Тоді Порошенко заявив, що 2016 рік стане роком повоєнної відбудови України.

Тривала прес-конференція 1 годину 45 хвилин. За цей час глава держави відповів на запитання 22 ЗМІ, всього було близько 30 питань.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів