Порошенко: ЄС запровадив санкції проти організаторів виборів президента РФ у Криму

Вибори президента РФ відбулися 18 березня

Фото з відкритих джерел

Комітет постійних представників Євросоюзу включив до санкційного списку організаторів виборів президента Росії на території анексованого Криму. Про це на брифінгу після зустрічі з президентом Словенії заявив президент України Петро Порошенко.

"Ми щойно отримали повідомлення як результат нашої інтенсивної координації з партнерами по ЄС, що 8 травня Комітет постійних представників ЄС ухвалив рішення про введення обмежувальних заходів у зв'язку з підривом територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. Цим правовим актом до списку індивідуальних санкцій додаються ті особи, які брали безпосередню участь в організації та проведенні незаконних виборів президента РФ на території Криму", - зазначив Порошенко.

Раніше Петро Порошенко запропонував позбавляти українського громадянства за участь у "виборах" в анексованому Криму.

Нагадаємо, з моменту анексії Криму Росія традиційно проводить вибори і на території півострова. Зокрема так відбулися вибори до Держдуми РФ у вересні 2016 року.

А в четверту річницю незаконної анексії Криму, 18 березня 2018 року, відбулися вибори президента РФ - також з проведенням голосування на території анексованого півострова.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомляв про низьку явку на території Криму. За даними російських ЗМІ, явка в так званій "Республіці Крим" склала 71,54%. Згідно з даними ЦВК РФ, у голосуванні на території Криму взяли участь 1 млн 79 тис. 531 осіб, при цьому дійсних бюлетенів було 1 млн 67 тис. 900.

Верховна Рада визнала протиправним голосування за президента РФ у Криму і поставила під сумнів легітимність виборів лідера РФ у цілому.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів