Порошенко: Керченський міст знадобиться окупантам, коли будуть покидати Крим

"Особливо цинічним є той факт, що його відкриття відбувається напередодні чергової річниці депортації кримськотатарського народу сталінським режимом", - заявив Порошенко

Петро Порошенко адміністрація президента України

Президент України Петро Порошенко відреагував на відкриття в анексованому Криму моста через Керченську протоку, заявивши, що він стане в нагоді Росії, коли прихильникам анексії доведеться залишати півострів. Про це президент написав на сторінці Facebook.

Порошенко підкреслив, що будівництво мосту є черговим свідченням нехтування Росією міжнародним правом. 

"Особливо цинічним є той факт, що його відкриття відбувається напередодні чергової річниці депортації (18 травня, - ред.) кримськотатарського народу сталінським режимом", - додав він.

На переконання президента, рішення низки міжнародних судів підтверджують тяжкість міжнародного злочину, вчиненого Росією проти України. 

Окремо Порошенко торкнувся і компаній, які брали участь у будівництві мосту. "Дуже прикро, що російська влада намагається втягнути в свої інфраструктурні авантюри й окремих представників європейського бізнесу, прагнучи тим самим відкупитися від міжнародно-правової відповідальності. Впевнений, агресору це не вдасться, він буде нести відповідальність сповна", - написав Порошенко.

"А міст обов'язково знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати наш Крим", - резюмував він.

15 травня президент Росії Володимир Путін відкрив автомобільну частину мосту через Керченську протоку, що з'єднує анексований Крим і Краснодарський край РФ. Автомобільний рух по мосту планують відкрити завтра вранці. 

Зазначимо, українська сторона вийшла з договору з Росією про будівництво моста в 2014 році – після анексії Криму. Незважаючи на це, роботи зі зведення мосту почали в травні 2015 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів