Порошенко доручив РНБО провести окреме засідання з протидії втручанню у вибори

Глава держави не сумнівається в тому, що Кремль спробує вплинути на хід виборчого процесу в Україні

Президент України Петро Порошенко, архівне фото Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко доручив Раді національної безпеки і оборони передбачити окреме засідання з протидії втручанню Російської Федерації у вибори. Про це глава держави заявив на своїй сторінці в Facebook.

"У наступному році нас, Україну, і багатьох наших партнерів чекають важливі вибори, які будуть визначати темпи і якість нашого розвитку і взаємодії на середньострокову перспективу. І в Києві, і в Брюсселі, і у Вашингтоні, і в абсолютній більшості західних столиць немає ніяких сумнівів щодо підготовки Кремлем масштабних втручань у виборчі процеси, щоб зламати небезпечну для агресора європейську єдність і солідарність з Україною, внести розкол в трансатлантичний альянс і підтримати популістські, націоналістичні і євроскептичні політичні сили. Домовилися з лідерами ЄС і США тісно координувати наші зусилля і взаємодіяти на всіх рівнях. Доручаю Раді національної безпеки і оборони України передбачити окреме засідання з протидії втручанню у вибори", - зазначив він.

адміністрація президента України

При цьому Порошенко додав, що впевнений в тому, що наша країна підготується і буде протидіяти будь-яким втручанням РФ у хід виборчого процесу, незалежно від того, буде це кібератака чи кампанія з дезінформації.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко з 29 липня по 5 серпня знаходився на території Європейського Союзу у приватній поїздці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів