Помер звільнений із російського полону політв'язень Юрій Солошенко

Юрій Солошенко помер на 76-му році життя

Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 4 квітня, у віці 75 років помер звільнений з російського полону політв'язень Юрій Солошенко. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Геннадій Афанасьєв.

"Щойно помер Юрій Данилович Солошенко. Наш Герой. Мій дідусь. Політв'язень, що потрапив до російського полону аж у свої сімдесят чотири роки. Він пройшов його повністю. Гідно", - написав Афанасьєв.

Відзначимо, що останні два роки Солошенко боровся з онкологічним захворюванням.

Нагадаємо, що Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко повернулися в Україну з російського ув'язнення 14 червня 2016 року. Їх обміняли на організаторів і активних учасників так званої "Народної ради Бессарабії" Олену Гліщинську і Віталія Діденка.

Екс-директора полтавського оборонного заводу "Знамя" Солошенка затримали 5 серпня 2014 року в Москві, куди він приїхав на запрошення російського колеги. Під час затримання у Солошенка вилучили 6 тис. доларів, які, на думку російських слідчих, мали бути витрачені на придбання секретних виробів. Українського пенсіонера звинувачували в тому, що він завербований "фашистським режимом" і мав намір вивозити з російського заводу секретне устаткування. 

14 жовтня 2015 року Мосміськсуд засудив Солошенка до шести років колонії суворого режиму за шпигунство проти РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів