Поліція: Затриманий у Києві чоловік з фальшивою гвинтівкою Мосіна йшов на виставу

Чоловік йшов на театралізовану виставу, але поліція вирішила його затримати і вилучити зброю

У місцях проведення акцій до Дня перемоги на службу заступило 2000 правоохоронців, у тому числі військові Національної гвардії поліція Києва

У Києві чоловік, затриманий зранку біля метро "Арсенальна" з гвинтівкою Мосіна, насправді йшов на театралізовану виставу, а зброя є непридатною для пострілів. Про це повідомив начальник головного управління Національної поліції в столиці Андрій Крищенко на брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".

"Зранку одна особа намагалася пройти з гвинтівкою Мосіна. Експерти попередньо її вже оглянули. Вона непридатна до пострілу, не є вогнепальною зброєю, але буде ще проведена експертиза. Людина йшла на якусь театралізовану виставу не в цьому районі, але поліція вирішила її затримати і вилучити зброю", - заявив Крищенко.

Зауважимо, що сьогодні в України відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, й у Києві тривають пам'ятні заходи. До того ж зараз відбувається марш "Безсмертного полку"

За даними поліції, у Києві в марші "Безсмертного полку" взяли участь близько 2 тис. осіб. Станом на 12:00 у всіх регіонах країни тривало близько 1250 заходів, участь в яких брали понад 365 тис. осіб. Грубих порушень публічної безпеки та порядку, за інформацією поліції, не зафіксовано.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів