Поліція розслідує можливу змову проти Яценюка, метою була дискредитація і відставка

У поліції, зокрема, посилаються на дані нардепа-втікача Олександра Онищенка

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк "Народный фронт"

Національна поліція України відкрила кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність Арсенія Яценюка з метою його відставки з посади прем'єр-міністра України. Про це повідомляє прес-служба МВС. 

"Після низки публікацій у ЗМІ і звернень народних депутатів Головним слідчим управлінням Національної поліції України розпочато кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність Арсенія Яценюка під час його перебування на посаді прем'єр-міністра України з метою перешкоджання його діяльності та подальшої відставки з посади глави уряду", - сказано в повідомленні.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 344 Кримінального кодексу України ("Втручання в діяльність державного діяча").

Зазначено, що поліція розглядає як можливу версію змову групи осіб для реалізації плану щодо відставки Яценюка з посади прем'єр-міністра. За попередніми висновками, вони здійснювали втручання шляхом підкупу громадян, організації проплачених мітингів і поширення дискредитаційної і неправдивої інформації в ЗМІ і через народних депутатів, експертів, інших осіб.

В поліції, зокрема, посилаються на дані нардепа-втікача Олександра Онищенка, який стверджує, що протягом 2015-2016 років на подібні акції було витрачено понад 30 млн доларів.

Арсеній Яценюк очолював уряд України з 27 лютого 2014 року по 14 квітня 2016 року. 

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів