Поліція прогнозує напружену обстановку в Києві та регіонах на 9 травня, - Князєв

8-9 травня більшість регіонів перейдуть на посилений варіант несення служби

"112 Украина"

Керівництво Нацполіції прогнозує напружену обстановку у Києві та інших регіонах на 9 травня. Про це заявив голова Нацполіції Сергій Князєв на брифінгу у Київської обл., який транслював телеканал "112 Україна".

"Ми прогнозуємо деяке напруження оперативної обстановки не тільки в Києві, а й ще у декількох регіонах, - Запорізькому, Дніпропетровському, але у нас достатньо сил та засобів і комунікативне рішення командирів буде негайно застосовуватися", - заявив Князєв.

Тому 8-9 травня більшість регіонів за своїми вказівками перейдуть на посилений варіант несення служби.

Новини за темою: У Москві на 9 Травня маршируватиме бригада, яка обстріляла Маріуполь

"Сьогодні з 9:00 на найближчому полігоні Нацгвардії ми проводили практичну частину навчань з поліцейськими Києва та регіону для того, щоб забезпечити спокій та мир громадян 9-го травня і не допустити або миттєво локалізувати будь-які провокації, які можуть бути вчинені тими чи іншими політичними групами чи течіями громадян", - зазначив Князєв.

Служба безпеки, зокрема, працює над попередженням провокацій і співпрацює з поліцією. Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак на окремому брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".

Новини за темою: День Перемоги – 2018: Поліція надпосилення не планує, але готова до "нежданчиків"

"Звичайно, в СБУ є дуже багато різнопланової інформації, в тому числі такої, яка пов’язана із 9 Травня. Ми однозначно будемо посилюватися у взаємодії із Нацполіцією, Нацгвардією, вживати заходів, щоб забезпечувати порядок у столиці і не тільки, а й по всій території України. Провокації можливі, я не можу виключити їх. Над попередження деяких з них ми вже фактично працюємо разом з поліцією", - заявив Грицак.

Як повідомлялося, у командуванні ООС також готуються до провокацій бойовиків 9 травня на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів