Фото з відкритих джерел

Поліція Києва, Харкова та Дніпра переходить на посилений варіант несення служби після вибуху в Петербурзі. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"У зв'язку з подіями на території РФ, пов'язані з вибухами в метрополітені р. в Санкт-Петербург, поліція трьох міст, де є метрополітен - у Києві, Харкові та Дніпрі - переходить на посилений варіант несення служби. Відповідне доручення дано керівництвом Національної поліції України.
До складу нарядів, які чергуватимуть на станціях метрополітену, залучати кінологів та вибухотехніків. Крім того, службу в метрополітені будуть нести військовослужбовці Національної гвардії", - повідомили в прес-службі.

Такі заходи безпеки триватимуть до 15 травня цього року, тобто до завершення пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Новини за темою: Вибух у Пітері кваліфікували як теракт, припускають причетність "націоналістів з ближнього зарубіжжя", - джерело

"Національна поліція Україна звертається до громадян з проханням поставитися з розумінням до заходів посиленої безпеки. У разі виявлення підозрілих предметів не можна їх чіпати, а слід негайно повідомити найближчого працівника міліції або зателефонувати по спецлінії 102", - йдеться в повідомленні.

Раніше глава МВС України Арсен Аваков повідомляв, що в Україні посилено заходи безпеки у зв'язку з вибухами в метрополітені Санкт-Петербурга.

Нагадаємо, 15:40 в метро Петербурга стався вибух у вагоні, який рухався по синій гілці метро. Кількість загиблих, за останніми даними, 10 людей, постраждали - 47. Після цього закрили всі станції метро в місті.

За словами президента ВР Володимира Путіна, причини вибуху поки невідомі, розглядаються всі версії, і побутові, і теракт.

Консульська служба МЗС з'ясовує, чи є серед жертв і постраждалих українці.

Новини за темою: Опубліковано фото ймовірного терориста, який вчинив вибух у метро Пітера