Похолодає до -12: Синоптики заявили про різке погіршення погоди в жовтні

При цьому наголошується, що перша половина жовтня буде теплою

Фото з відкритих джерел

У середині жовтня в Україні очікується різке зниження температури до -12 градусів. Про це на прес-конференції повідомила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту Вазіра Мартазінова, передають "Українські Новини".

"До 18-го числа - похолодання. Похолодання піде з півночі до -4 спочатку, потім з північного сходу прийде більш сильне похолодання, яке дасть температуру на території України -6...-8 у східній частині України. Похолодання, яке ми очікуємо після 20-го числа, значне - на територію України насувається -10...-12 25-го числа і 26-го температура -6...-8. Східна частина України буде більше залежна від холодних процесів у цей час", - зазначила Мартазінова.

Водночас вона зазначила, що перша половина жовтня буде теплою.

"У першій декаді температура вночі буде холодною і може доходити до заморозків, а в другій декаді очікується підвищення температури, у тому числі нічної. У другій половині жовтня також очікують опади, однак їхня середня кількість буде нижчою за середні показники попередніх років", – йдеться в повідомленні.

У листопаді очікується відносно стійкий температурний режим з похолоданням у кінці місяця. Також можливе випадання снігу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів