Початок листопада в Україні ознаменується дощами з мокрим снігом, місцями очікуються нічні морози

Найтепліше на цьому тижні буде на півдні, проте і там місцями прогнозують опади

Facebook ГосЧС

Найближчими днями погода в Україні не зазнає великих змін - місцями йтимуть дощі, нерідко - з мокрим снігом. Про це йдеться в прогнозі Укргідрометцентру. Найтепліше традиційно буде в південних областях та Криму.

Вівторок, 31 жовтня. В цей день дощі з мокрим снігом накриють частину західних та центральних областей, а також північ і схід країни. У південному регіоні невеликий дощ може пройти лише в Криму. У більшості областей денна температура коливатиметься від 3 до 6 градусів, вночі - від -1 до +3. На півдні температурні показники будуть трохи вище - вдень від 5 до 10 градусів, вночі - від 2 до 7.

Погода в столиці України в цей день прогнозують дощ з мокрим снігом, вдень температура від 3 до 5 градусів, вночі - від -1 до +1.

Погода на 31 жовтня Укргидрометцентр

Середа, 1 листопада. Початок третього осіннього місяця також ознаменується місцями дощовою погодою з мокрим снігом. Перш за все це відноситься до північно-західних, північних, східних та центральних областей. На півдні (крім Криму) буде сухо. Температура вдень на заході, півночі, в центрі та сході складе від 2 до 6, вночі - від -1 до +2. У південній частині Україні буде трохи тепліше - 5-10 градусів вдень і до 4 градусів тепла вночі.

У Києві вдень 3-5 градусів вище нуля, вночі від -1 до +1.

Погода на 1 листопада Укргидрометцентр

Четвер, 2 листопада. В цей день на південному заході, півдні і південному сході може визирнути з-за хмар сонце, на решті території України можливі невеликі дощі, на цей раз - без мокрого снігу. Температура в четвер дещо підвищиться. Зокрема, на заході буде від 6 до 11 градусів вдень від -2 до +5 - вночі. На півночі вдень від 5 до 9 градусів, вночі від -3 у Сумській області до +5 - у Житомирській. На сході найхолодніше буде у Харківській і Луганській областях, найтепліше - у Донецькій. По регіону денна температура становитиме від 3 до 9 градусів, вночі - від -2 до нуля.

У Києві пройде слабкий дощ, прогнозують 7-9 градусів вдень і 2-4 - вночі.

Погода на 2 листопада Укргидрометцентр

П'ятниця, 3 листопада. Дощі пройдуть у всіх без винятку регіонах України. Температура на заході, півночі, сході і в центрі складе від 4 до 9 градусів, вдень від 2 до 6 - вночі. На півдні вдень 10-12 градусів, вночі - від 3 до 6.

Слабкий дощ у п'ятницю прогнозують у Києві, температура вдень 7-9, а вночі - 4-6 градусів.

Погода на 3 листопада Укргидрометцентр

Нагадаємо, сьогодні в Україні йдуть дощі, місцями - з мокрим снігом. Денна температура від 6 до 12 градусів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів