Підрозділи ДержНС з 8 по 11 травня переходять на посилений режим несення служби

У територіальних гарнізонах будуть цілодобово чергувати оперативні групи

Телеграф

Підрозділи ДержНС з 8 по 11 травня переходять на посилений режим несення служби. У територіальних гарнізонах будуть цілодобово чергувати оперативні групи для забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Про це повідомив заступник голови ДержНС України Микола Чечоткін, повідомляє прес-служба ДержНС.

Зокрема з 8 по 11 травня у Києві на цілодобовому чергуванні буде знаходитися 330 рятувальників і 82 одиниці техніки. Організована робота піших патрулів у місцях масового перебування людей. У Львові гарантувати пожежну і техногенну безпеку будуть 124 рятувальники та 18 одиниць техніки, а в Запоріжжі - 316 співробітників ДержНС і 94 одиниці техніки.

"Нашою службою організовано відпрацювання планів пожежогасіння і реагування на надзвичайні ситуації. Налагоджено взаємодію з облдержадміністраціями, правоохоронними органами, СБУ та уточнено спільні плани дій у разі виникнення пожеж та інших ситуацій. У ДержНС України сформовані групи оперативного реагування та резервні сили і засоби", - зазначив Чечоткін.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів