Підконтрольні бойовикам території можуть стати зонами для відмивання грошей, - Сергій Таран

Україні необхідно гарантувати оподаткування товарів, які ввозяться в непідконтрольні Україні регіони

112.ua
Підконтрольні бойовикам території можуть стати зонами для відмивання гроршей. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив політолог Сергій Таран.

"Є небезпека, що ті території, які не контролюються українською владою як і Крим, можуть знову стати такою територією "сірою", де просто будуть відмиватися гроші, або влаштовуватися контрабандні схеми. Для України зараз дуже серйозний виклик - ввести той режим, який з одного боку гарантуватиме оподаткування тих товарів, які сюди надходять, можливо виробляються на тих територіях, а з іншого боку навіть у зародку припинити цю контрабандну схему, яка в свій час була введена в Придністров'ї і зараз загрожує бути впровадженою як в Криму, так і на територіях, тимчасово окупованих в Донецькій та Луганській області", - сказав Таран.

Новини за темою: Порошенко не виключає посилення контролю на блокпостах і економічного режиму на Донбасі через погіршення ситуації

Він також зазначив, що у створенні "сірих" зон може бути зацікавлена Росія, оскільки "це дасть можливість зробити так, що українська влада буде корумпована зсередини".

Раніше голова Донецької облдержадміністрації Олександр Кіхтенко повідомляв,що в Донецькій області зростають протестні настрої.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів