Підказка російським шпигунам: Які шпилі можна подивитися в Австрії

Ми одразу три варіанти підібрали. Не дякуйте

З відкритих джерел

В Австрії набирає обертів шпигунський скандал, пов'язаний із затриманням підозрюваних у шпигунстві на користь Росії.

Саме підозрюваНИХ, тому що таких, імовірно, уже двоє.

Спочатку був колишній полковник австрійських Збройних сил, про затримання якого стало відомо 9 листопада. Його підозрюють у тому, що він близько 20 років "зливав" інформацію російським спецслужбам.

Через три дні ЗМІ дізналися про розслідування щодо другого підозрюваного – співробітника Федерального відомства із захисту конституції та боротьби з тероризмом. Через підозру щодо цієї людини кілька тижнів тому було здійснено обшуки у відомстві та ще у двох інших місцях.

У прокуратурі Відня підтвердили наявність такого розслідування. Проте підкреслили, що справа триває в закритому режимі, тому викласти суть вони не можуть.

В Австрії продовжують вимагати пояснень, у Росії поки нічого особливо не пояснюють, але ображаються на "мегафонну дипломатію". Втім, зважаючи на динаміку розвитку ситуації, схоже на те, що таки щось доведеться пояснювати.

І тут виникає запитання. А навіщо, власне, "вигадувати велосипед", якщо вже є перевірений метод, випробуваний "Петровим і Бошировим" (вони ж Мішкін і Чепіга) на ситуації у Великій Британії (а саме у справі Солсбері).  

Зрештою. Ми тут покопалися в різних туристичних гідах і виявили, що В АВСТРІЇ ТЕЖ Є ШПИЛІ.

Ба навіть, деякі з них є доволі відомими, щоб "стати об'єктом уваги" російських шпигунів і працівників спецслужб, які обожнюють дивитися на шпилі.

Але і, звичайно ж, не менш цікавим цей міні-гід має стати для пересічних туристів. І ми дуже радимо його почитати, щоб потім не дізнаватися про нові цікаві пам'ятки з телевізора, як у випадку із Солсбері.

Ось наші три фаворити.

Шпиль № 1

Собор святого Стефана

Фото з відкритих джерел

На нашу суб'єктивну думку, однозначний фаворит. Мало того, що собор є не тільки символом Відня, а й за фактом всієї Австрії, довжина його шпиля становить аж 136 м.

Для порівняння – висота шпиля в Солсбері, який так сильно хотіли побачити Чепіга і Мішкін, тільки 123 м.

Тож якщо і "їхати дивитися шпиль", то до Відня, до цього собору.

Якщо ж з якихось причин він як версія не підійде, то…

Шпиль № 2

Новий собор у Лінці

Фото з відкритих джерел

Непогана альтернатива для російських шпигунів і працівників ГРУ розташована в Лінці. Це Новий собор, або ж, як його ще називають, Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Висота – 134,8 м, тобто тільки на 1,2 м нижча, ніж у собору у Відні. І знову таки вища, ніж у Солсбері.

Утім, якщо все ж потрібен більш нестандартний і бюджетний варіант, можна звернути увагу на такий об'єкт.

Шпиль № 3

Церква в Браунау-на-Інні

Фото з відкритих джерел

Якщо раптом цього разу буде вирішено спробувати внести якусь нотку нестандартності в пояснення, то радимо ось цей варіант.

Браунау-на-Інні - місто на північному заході Австрії. Воно розташоване приблизно за 90 км на захід від Лінца.

У Браунау є своя пам'ятка – церква 15-го століття. Висота шпиля – тільки 99 м, що менше, ніж попередні варіанти, звичайно, але, як нам здається, залишається цілком непоганим варіантом.

Загалом

Як ви вже, напевно, зрозуміли, в Австрії, як і в Солсбері, є де "відірватися", і шпилі тут очевидно що не гірші, ніж знаменитий солсберійський шпиль.

Єдине, що може перешкодити або ж погіршити враження, – наявність осінньої рідоти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів