скриншот

Британська журналістка отримає перший квиток на Євробачення-2017. Про це під час офіційної церемонії старту продажу квитків повідомила українська співачка Руслана Лижичко, передає"УНН".

Так, під час церемонії відкриття продажу квитків на Євробачення-2017 Руслана отримала можливість першою придбати два квитки.

Після того, як замовлення було зроблено і співачці вручили сувенірні квитки, Руслана оголосила, що перший квиток отримає британська журналістка.

"Є людина, яка буде надзвичайно вражена тим, що я подарую їй один квиток. Британська журналістка, яка є фаном Євробачення, яка від першої моєї перемоги завжди писала більше всіх позитивної інформації про Україну, щохвилини вона зараз з нами, кожну секунду вона спостерігає за тим, як іде підготовка до "Євробачення" в Україні. Я вважаю, що перший квиток заслужила британська журналістка, фан Євробачення", - сказала Лижичко.

Новини за темою: Підготовці та проведенню Євробачення в Україні нічого не загрожує, – Гройсман

Нагадаємо, 13 лютого команда організаторів Євробачення в Україні сьогодні заявила про припинення роботи. У команді вважають, що запропонована їм нова структура управління конкурсом, відсутність прозорості та юридичних зобов'язань, зрив термінів проведення тендерів - заважають підготовці.

У свою чергу, у Національній суспільній телерадіокомпанії (НСТ) України підкреслюють необхідність активної підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а "з'ясовувати стосунки" немає часу.

Зазначимо, вчора також стало відомо, що квитки на конкурс почнуть продавати 14 лютого, а їх вартість буде становити від 8 до 500 євро.

Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2017. Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.