Павло Жебрівський попросив про відставку з посади голови Донецької обласної ВЦА

Павло Жебрівський очолює Донецьку ОВЦА з 11 червня 2015 року

Павло Жебрівський, facebook

Павло Жебрівський попросив про відставку з посади голови Донецької ОВЦА. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. 

За його словами, про відставку він попросив у суботу у президента, і той прийняв його заяву. Вже в найближчу середу заяву має розглянути на своєму засіданні Кабінет міністрів. 

"В суботу зустрівся з президентом України Петром Порошенком і попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і в середу її має розглянути Кабмін", - написав Жебрівський.

Павло Жебрівський очолює Донецьку ОВЦА з 11 червня 2015 року. Донецька обласна військово-цивільна адміністрація була реорганізована з Донецької обласної державної адміністрації з 5 березня 2015 року. Розташовується в Краматорську.

Про причини відставки Жебрівський не згадав. Однак зазначив, що в області розпочато "величезну роботу" і він сподівається, що його наступник цю діяльність продовжить.

Відзначимо, що ЗМІ називали одним з можливих кандидатів на посаду голови Донецької ОВЦА заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, однак сам він відповідав, що нічого про подібні перспективи не знає.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів