Спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Архівне фото.
Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій пропонує призначити членів Рахункової палати у вівторок о 16:00. Про це він заявив під час погоджувальної ради ВР, яку транслював телеканал "112 Україна".

"У вівторок пропонується після обіду поставити питання Рахункової палати, про що я говорив на попередній погоджувальній раді. Хочу підкреслити, що питання Рахункової палати вимагає окремої процедури. Воно вимагає викликання людей з регіонів, які були попередньо оброблені Бюджетним комітетом. Тому ми повинні о 16:00, оскільки люди будуть викликані, перейти до розгляду цього питання. Це буде той нюанс, що ми будемо до обіду розглядати блоки, які рекомендуються, о 16:00 ми перейдемо до Рахункової палати, тому що люди, які приїдуть, будуть у готовності до розгляду. Тому пропонується на вівторок поставити це питання на після обіду", - заявив спікер.

Спікер запропонував Раді розглянути на поточному тижні ті блоки, до яких не встигли дійти попереднього.

"Перший блок на вівторок - це питання паливно-енергетичного комплексу. Ми проводили нараду з головами комітетів, і ми дійшли кількох висновків. Один з них у тому, щоб комітет давав не більше 4-5 питань. Цей блок пропонується поставити у вівторок до обіду... Другий блок на вівторок - це блок транспорту. Тут 6 питань", - анонсував спікер.

У середу Рада візьметься за звичні ратифікації.

"З головами комітетів ми проговорювали, що є ціла низка питань соціальної політики, які мають загальну підтримку залу, але ми до них не встигаємо дійти. Тому вони запропоновані на середу", - додав Парубій.

Раніше Парубій висловив сподівання, що Рада до 24 березня прийме рішення щодо складу Центрвиборчкому та Рахункової палати.

Як відомо, термін повноважень деяких членів Рахункової палати закінчився, а голову Романа Магуту і головного контролера Марію Шулежко суд відсторонив від посади у зв'язку зі звинуваченнями в махінаціях з житлом та розтраті бюджетних грошей.