Парламент Німеччини ратифікував Угоду про асоціацію України з ЄС

З візитом в Німеччині перебуває спікер Верховної Ради Гройсман

Facebook Остапа Семерака

Парламент Німеччини ратифікував Угоду про асоціацію України з ЄС. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Накакнуне ратифікації спікер Верховної Ради Володимир Гройсман провів переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, а також зустрівся з главою МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Нагадаємо, 16 вересня Європарламент і Верховна Рада ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом. В результаті керівництво Росії заявило, що країна прийме заходи, якщо імплементація економічної частини Угоди відбудеться негайно. Пізніше ЄС прийняв офіційний документ, яким відклав тимчасове застосування зони вільної торгівлі з Україною.

Документ закріпив домовленості, досягнуті на тристоронній міністерській зустрічі 12 вересня в Брюсселі, які дозволяють уникнути додаткових ускладнень в російсько-українських торгово-економічних відносинах у зв'язку з ратифікацією УА України з ЄС. Відстрочка впровадження ЗВТ передбачається до кінця 2015 р.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів