Папа Римський Франциск звернувся до членів сицилійської мафії

Понтифік закликав "мафіозі" відмовитися від насильства і звернутися до істинного Бога

Фото з відкритих джерел

Папа Римський Франциск під час візиту на Сицилію виступив із зверненням до членів мафії, повідомляє BBC.

Зокрема, у своїй промові понтифік сказав, що члени організованої злочинності, багато з яких ходять до церкви і відкрито демонструють свою релігійність, "не можуть вірити в Бога і бути мафіозі" одночасно.

"Мафіозі не живе по-християнськи, бо своїм способом життя він йде проти Бога і грішить", - зазначив Папа на проповіді, послухати яку в портовому районі Палермо зібралися 80 тисяч осіб.

"Я кажу членам мафії: міняйтеся, брати і сестри! Годі думати про себе і про свої гроші. Зверніться до істинного бога, до Ісуса Христа, дорогі браття і сестри", - додав понтифік.

Видання також відзначає, що Папа Римський прибув до Палермо, столиці Сицилії, щоб вшанувати пам'ять отця Джузеппе "Піно" Пулізі, який був вбитий мафією в 1993 році після того, як вступив у відкрите протистояння з організованою злочинністю, що контролювала місто. У 2013 році його зарахували до лику блаженних мучеників.

Раніше понтифік виступив проти смертної кари, яка донині є допустимою в деяких країнах. Зокрема, він вніс у катехізис Римсько-католицької церкви пункт, який проголошує неприйнятність покарання за злочини смертю.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів