Отруєння водою в Макіївці: До інфекційних відділень госпіталізовано вже 87 осіб

Серед госпіталізованих – четверо дітей

Фото з відкритих джерел

Після масового отруєння водою в окупованій Макіївці до інфекційних відділень лікарень Макіївки і Донецька госпіталізовано всього 87 осіб (із них четверо дітей). Ці дані оприлюднив представник уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський у Facebook.

"Сумарно до лікарень Макіївки і Донецька (до інфекційних відділень) госпіталізовано всього 87 осіб (із них четверо дітей). Це те, про що нам вдалося дізнатися. Інформація дуже сильно блокується представниками окупаційних адміністрацій. Як нам повідомляють, стан госпіталізованих людей середньої важкості", - заявив Лисянський.

Новини за темою: У Львівській обл. госпіталізували з отруєнням 20 осіб

Однак Лисянський не виключив, що потерпілих може бути значно більше.

"Я впевнений, що кількість тих, хто звернувся по допомогу, набагато більша, але отримати інформацію практично неможливо. Окупаційні адміністрації свідомо занижують кількість потерпілих і госпіталізованих людей", - заявив Лисянський.

Новини за темою: Поліція почала розслідування за фактом отруєння дітей у Дніпрі

Раніше повідомлялося, що в окупованій Макіївці Донецької області сталося масове отруєння місцевих жителів питною водою. До цього повідомлялося про 43 потерпілих.

Новини за темою: В окупованій Макіївці бойовики звинуватили підлітків у роботі на українські спецслужби

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів