Facebook O.Torvald

Україна визначилася зі своїм представником на Євробаченні-2017, що відбудеться в Києві. Представляти нашу країну у фіналі конкурсу буде гурт O.Torvald.

O. Torvald, Time. Про що пісня України на Євробаченні 2017

Групі O. Torvald більше 10 років. Хлопці зібрали групу в 2005 році в Полтаві. Вже наступного року вони переїхали до столиці, а 2008 року записали перший альбом. Всього O. Torvald записали шість альбомів.

O.Torvald - не перша музична спроба друзів Євгена Галича і Дениса Мизюка. У 1999 році вони після п'ятирічного знайомства організували гурт "Круті Педалі". Група проіснувала до 2005 року. Потім з'явився O. Torvald. В нову групу увійшли учасники "Педалей" Женя Галич, Денис Мизюк, Олександр Нечипоренко та Ігор Одарюк, включився ще і барабанщик.

Хлопці працювали, записували пісні, знімали кліпи, брали участь у фестивалях. Широку популярність O. Torvald отримали в 2011 році, після того як вийшов у світ другий альбом "В Тобі". Група дає багато концертів, виступає на фестивалях як в Україні, так і в Європі. O. Torvald грали на одній сцені з Garbage та Linkin Park. А в 2015 році O. Torvald записали саундтрек до реаліті серіалу "Київ вдень і вночі", трек з шостого альбому групи "#нашілюдивсюди" став саундтреком до фільму "Правила бою". У цьому фільмі лідер O.Torvald Женя Галич зіграв головну роль. Працював він разом з Олексієм Горбуновим та Олександром Усиком.

Зараз O.Torvald - це Женя Галіч (вокал, ритм-гітара), Денис Мизюк (соло-гітара), Микита Васильєв (бас-гітара), Микола Райда (діджей, клавіші), Олександр Солоха (ударні).