Окружний адмінсуд Києва переніс на 7 квітня слухання за позовами "112 Україна" до Нацтелерадіо

Нагадаємо, раніше Нацрада винесла телеканалу "112 Україна" ще 5 попереджень

112.ua
Окружний адмінсуд Києва переніс на 7 квітня слухання за позовами "112 Україна" до Нацтелерадіо. Про це повідомив керівник юридичної служби телеканалу Василь Сметана.

Окружний адміністративний суд столиці вкотре розглянув позови телеканалу проти Нацради. 12 звернень телеканалу суд об'єднав у два провадження, а слухання переніс на 7 квітня, оскільки представник Нацради на засіданні надав додаткові документи, з якими керівництво телеканалу вирішило ознайомитися детальніше.

"Сподіваємося і віримо, що, незважаючи на той тиск, який зараз відчуває суд (я кажу про обшуки в суді), Окружний адміністративний суд Києва зуміє відновити справедливість і захистить свободу слова в Україні", - сказав Сметана.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Нацтелерадіо винесла телеканалу "112 Україна" ще 5 попереджень. Попередження оголошені за порушення програмної концепції та формату. Це означає, що каналу винесли попередження за те, що він показує новини, а не "мультики", як це передбачає чинна зараз програмна концепція.

Керівництво каналу вважає такі дії регулятора тиском на канал і буде їх оскаржувати. Телеканал "112 Україна" звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з відкритим листом, який підписали всі співробітники телеканалу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів