Новий український лоукостер отримав право на авіаперевезення

Авіакомпанія SkyUp почне виконувати рейси орієнтовно наступного тижня

З відкритих джерел

Новий український лоукост-авіаперевізник SkyUp отримав сертифікат, що дає право на виконання рейсів. Про це повідомляє avianews.com.

Польоти нова авіакомпанія почне виконувати орієнтовно наступного тижня. На першому етапі SkyUp буде використовувати два 189-місних Boeing 737-800 2013 року випуску, які раніше літали в Malaysia Airlines. Зараз ці авіалайнери проходять перефарбовування в Братиславі та Стамбулі. Їм вже присвоєно українські реєстраційні номери UR-SQA і UR-SQB. Пізніше компанія поповнить парк 149-місцевим Boeing 737-700.

Новини за темою: Чеський лоукостер запускає потяги та автобуси із Закарпаття

На першому етапі SkyUp виконуватиме чартерні міжнародні рейси для туроператора Join UP!, власники якого значаться кінцевими бенефіціарами нового авіаперевізника.

Пізніше компанія приступить до виконання внутрішніх польотів за маршрутами Київ - Одеса, Харків - Одеса, які здійснюватимуться за лоукост-концепцією.

Новини за темою: Ізраїльська авіакомпанія відмовилася від лоукост-рейсів до Києва

Раніше передбачалося, що сертифікат експлуатанта компанія отримає у квітні, однак цього не сталося.

"Зсув графіка пов'язаний із виконанням фінальних процедур з отримання льотної придатності на повітряні судна та сертифікаційними перевірками підприємства", - пояснив причину затримки гендиректор авіаперевізника Євген Хайнацький.

Раніше повідомлялося, що Україна створить власний лоукост.

Новини за темою: Україна веде переговори ще з двома лоукостерами, – Омелян

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів